DulSohbet.Name.TR Uyulması Gerekenler

 

Kişilerin bilgilerini güvence altına almak için belirlenen belli başlı uyulması gereken kurallar vardır bu kuralları sizlere bu başlık altında aktarmaya çalışacağız.

1- Kişilerin özgürce kendilerini ifade edebilmeleri gerekmektedir, bunun engellenmesi kesinlikle yasaktır.

2- DulSohbet.name.tr içerisinde siyasi içerikli cümleler kullanmak ve sohbetini gerçekleştirmek yasaktır.

3- DulSohbet.name.tr sunucusu içerisinde taraftar sloganları ile sohbet akışını bozmak ve holiganlık yapmak kesinlikle yasaktır ve gerekli görülmesi durumunda kişi cezalandırılacak ve sunucudan uzaklaştırılacaktır.

4- DulSohbet.name.tr içerisinde sohbet akışını bozmayı istemek ve diğer kullanıcıları rahatsız edici şekilde muhabbet etmek kesinlikle yasaktır.

5- Özel bilgi paylaşımında bulunulması ve DulSohbet.name.tr sohbet genelinde numara ve benzeri adresler paylaşmak kesinlikle yasaktır.

6- İnsanları küçük düşürücü şekilde onlarla sohbet etmek ve dalga konusu yapmak kesinlikle yasaktır

7- Herkesin kendi özgür iradesi vardır başkalarına zorla bir takım şeyler yaptırmak ve bunu tehdit ederek gerçekleştirmek hem sunucu kurallarına hem de anayasamızca yasaklanmıştır.

8- DulSohbet.name.tr sunucusuna erotik ve cinsel içerikli rumuzlarla giriş yapmak ve insanlara cinsel içerikli mesajlar yazmak kesinlikle yasaktır. Cinsel bir sunucu olmadığımızı buradan da bir kez daha belirtmek istiyoruz. Seviyeli ve kaliteli bir platformda sohbet etmek isterseniz tam olarak adresindesiniz.

9- Sohbet seviyesini düşürecek hareketlerden kaçınılmalıdır, buna dikkat edilmediği takdirde cezalandırılacak gelkeyfim.com dan uzaklaştırılacaksınız.

10- Başka bir web sitesinin reklamını ve tanıtımını yapmak sunucu içerisinde yasaklanmıştır, tespit edildiği takdirde ağır şekilde cezalandırılacaksınız.

11- Türkiye Cumhuriyeti kurucusu ulu Önder Atatürk hakkında kendinizi bilmez kişiler tarafından yapılan bütün yorumlar ve konuşmalar kayıt altına alınarak savcılığa başvurularak cezalandırılması konusunda elimizden gelen bütün çabayı harcayacağımızdan emin olabilirsiniz.

12- Türkiye Sohbet platformu olan gelkeyfim.com sunucu içerisinde, Türkçe kelime dışı bir dil konuşmak kesinlikle yasaktır.

13- DulSohbet.name.tr sunucusu içerisinde bulunan her bir kullanıcı bu uyulması gereken kuralları kabul etmiş ve onaylamış sayılmaktadır.

14- DulSohbet.name.tr sunucusu içerisinde bulunduğu kanalın düzenine göre hareket edilmelidir edilmediği takdirde sunucudan uzaklaştırılacaksınız.

15- Kişilere küfürlü ve cinsel içerikli saldırılar tespit edilerek saldırı yapan kişilerin ip adresleri saldırıya uğrayan insanlara teslim edilecek ve şikâyette bulunmaları desteklenecektir.